Haber

TRT1’in dizisinde üst üste oyuncu değişikliği! Fallen Crying’de kendilerinin yerine geçenler…

İnci Balabanoğlu’nun yönettiği Kendi Kendine Düşen Ağlama dizisi için nefesler tutuldu. Nazlı Heptürk’ün yapımcılığını üstlendiği ve çekimlerine önümüzdeki hafta başlanacak olan The Own Fallen Aglamaz’da iki oyuncu değişikliği bulunuyor. Haziran ayında TRT1 ekranlarında yayına başlayacak olan Kendi Fallen Ağlamaz’dan Dinç Daymen ve Evrim Doğan resmen ayrılıyor.

Gülbike Sonay Üte ve Tuna Kıygı’nın senaryosunu yazdığı dizide Dinç Daymen, ‘Alp Demirkan’ karakterini alışılagelmiş kurallar çerçevesinde oynayacaktı. Ancak Dinç Daymen’in kadrosunda yer aldığı Maviye Sürgün dizisinin yaz aylarında Show TV’de yayınlanacak olması nedeniyle oyuncu değişikliğine karar verildi. Dinç Daymen’in yerine oyuncu geliyor kaydeden Serhan Onat geleceğin bilgisine ulaşılmıştır. Serhan Onat, Dokuz Oğuz, Akıncı, Vakıf Osman, Meryem, Bodrum Masalı ve Kusursuz YüzyılYapımlarda boy gösterdi.

Öte yandan ‘Esma Soner’ karakteriyle kamera karşısına geçmesi beklenen Evrim Doğan, kontrat kurallarında anlaşamadığı için Own Fallen Anlayışı ile yollarını ayırdı. Kendi Fallen Crying projesine daha başlamadan veda eden Evrim Doğan’ın yerine. Yonca Şahinbaş getirileceği öğrenildi. Yonca Şahinbaş Gönül Ağrısı, Yeni Gelin, Asla Geçmeyeceğim, Dila Hanım, Binbir Gece, Avrupa Yakası, Asmalı Konal, Çiçek Taksigibi projelerde yer aldı.

kigi-haber.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu