Haber

Akçaabat’ta nefes kesen Go-Kart turnuvası

Akçaabat Belediyesi düzenlediği Go-Kart Turnuvası ile bir ilke daha imza atarak çevre il ve ilçelere örnek olmaya devam ediyor.

10 gün sürecek Go-Kart Turnuvasının startını Akçaabat Belediye Başkanı Osman Nuri Ekim yaptı. Turnuvaya toplam 255 kişi katılırken, heyecanın yanı sıra kıyasıya yarışın da yaşandığı turnuvada yarışmacılar nefesleri kesti.

Adrenalinin yüksek olduğu yarışın startını veren Lider Ekim, “Akçaabat Belediyesi tarafından düzenlenen Go-Kart Turnuvasını ilgiyle takip ediyorum. Yarışta heyecanlı ve sürükleyici bir atmosfer var. Turnuvaya katılanlar ustaca yarışıyor. Pistte hünerlerini sergiliyor.Çok keyifli bir yarış.Sürücülerin hız tutkusunu piste atmalarını sağlıyor.Sporun her branşı mutlaka insanlara fayda sağlıyor.Motor sporları içinde yer alan Go-Kart, refleksleri geliştirir ve hızı kontrol ederken düşünme ve hızlı karar verme yeteneği kazandırıyor.Biz Akçaabat Belediyesi olarak yediden yetmişe tüm Akçaabatlı hemşehrilerimizin menfaatlerine yönelik sportif düzenlemeler yapıyoruz.Birçok farklı spor kursları, yarışmalar ve turnuvalar düzenliyoruz. Akçaabatlıların spora ilgisiz kalmaması için hem hemşerilerimizi sporun birçok branşı ile buluşturuyor, spor branşlarını tanıma ve deneyimleme fırsatı sunuyor, yaptığımız organizasyonlarla çevre il ve ilçelere örnek oluyoruz. Spor sağlıklı yaşamın ilk ve en temel adımıdır mottosu ile çalışmalarımıza devam edeceğiz. Turnuvamız 10 gün sürecektir. Bu süreçte tabiri caizse pistteki en hızlı olanları arayacağız. Go-Kart Turnuvamıza katılan tüm yarışmacılarımıza başarılar dilerim. Bu düzenlemenin hazırlanmasında emeği geçenlere teşekkür etmek istiyorum. Go-Kart tutkunu herkesi turnuvamızı izlemeye davet ediyorum.” – TRABZON

bandirmaajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu