Haber

AK Parti’de bayrağı Hakan Aka devraldı.

AK Parti Karesi İlçe Başkanlığı’nda görev teslim töreni düzenlendi. Hakan Aka, AK Parti Karesi İlçe Başkanlığı görevini önceki dönem İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu’ndan devraldı.

Süre teslim törenine AK Parti Karesi İlçe Yönetimi, Kadın ve Gençlik Kolları Başkanları katıldı. Karesi’de ilk günkü aşkla bayrağı devraldığını belirten AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, “Türk Yüzyılında güçlü Karesi, güçlü Balıkesir, güçlü Türkiye sloganıyla, Cumhurbaşkanımızın hedefleriyle” dedi. Sayın Recep Tayyip Erdoğan, bugüne kadar olduğu gibi bundan sonra da durmak yok, devam edin” dedi.

Yusuf Hocaoğlu görevi Hakan Aka’ya devretti

Devir teslim töreninde konuşan önceki dönem AK Parti Karesi İlçe Başkanı Yusuf Hocaoğlu, “Yönetimimiz, Kadın Kollarımız ve Gençlik Kollarımız ile çok keyifli çalışmalar yürüttük. Hepinize ayrı ayrı teşekkür ediyorum. Bu görevi bugün teşkilatta yetişen Hakan kardeşimize de devretmenin rahatlığını yaşıyorum. Gurur ve onur duyuyorum. Karesi’de bir arada olmak ve Hakan kardeşimizin önderliğinde bu davaya hizmet etmek bizim görevimizdir. El ele kol kola bu davaya hizmet etmeye devam edeceğiz. Rabbim Hakan kardeşimizin yar ve yardımcısı olsun. Allah kendisinden razı olsun. Başarılar diliyorum, hayırlı olmasını diliyorum ve tekrar teşekkür ediyorum.”

Karesi’de birlik ve beraberlik içerisinde güçlü bir yönetim kurarak yollarına devam edeceklerini belirten AK Parti Karesi İlçe Başkanı Hakan Aka, konuşmasında güçlü Balıkesir, güçlü Karesi diyerek yola çıktıklarını söyledi. Hakan Aka, “Biliyorsunuz 10-15 gün önce başlatılan bir süreçle Başkanımız Yusuf’un istifasının ardından yapılan istişareler sonucunda Cumhurbaşkanımız ve Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın onayıyla AK Parti Balıkesir Karesi İlçe Başkanlığına atandım. Tayyip Erdoğan, Teşkilat Başkanımız Sayın Erkan Kandemir’in takdirleriyle, sunumuyla görevimizi alarak AK davamıza hizmet etmek üzere göreve başladık.

Hakan Aka, “AK davamızın bayrağını daha yükseğe taşıyacağız”

Değerli meslektaşlarım, bugün yeni bir sürecin başlangıcıdır. Görevi devraldıktan sonra yeni bir ilçe yönetimi kuracağız. Her zaman birlikte olmamızı istiyorum. Partimizin kuruluşundan bu yana AK davamıza hizmet eden, görev üstlenen tüm başkanlarım ve meslektaşlarımla bir arada olmak, bu kutlu davanın yolunda onlarla birlikte yürümek istiyorum. Liderimiz Yusuf veda etti ama biz onu bırakmayacağız. Onun tecrübesinden faydalanacağız. Burada Kadın Kolları Liderimize ve Gençlik Kolları Liderimize teşekkür ediyorum. Her zaman birlikte çalışarak AK davamızın bayrağını daha yükseğe taşıyacağız. AK davamıza gönül veren sizlerin bu konuda bizlere destek olacağına inancım tamdır. Güçlü bir ilçe yönetimi kurmak için en kısa zamanda tüm teşkilatımızla ve AK davamıza gönül verenlerle istişarede bulunacağız. Karesi’deki İlçe Teşkilatımızı her zaman güçlendireceğiz. Burası sizin ofisiniz, bizim değil. Kuruluşundan bu yana AK davamıza hizmet eden fedakar kardeşlerimizin makamıdır. Bugün varız, yarın değiliz. Ama davacılarımız ve davamız her zaman var olacaktır. Güvenleriyle bu görevi bana emanet eden Sayın Başkanımıza, Teşkilat Liderimize, İl Liderimize, İl ve İlçe Teşkilatlarımıza şükranlarımı sunuyorum. Bizi arayıp geçmiş olsun dileklerini ileten ve bu yolda bize destek olan meslektaşlarıma teşekkür ediyorum. Ek olarak; Bizleri büyük bir sevgi ve samimiyetle karşılayan Karesi İlçe Teşkilatımıza çok teşekkür ediyorum. Bugün İlçe Başkanlığımızda görevi önceki dönem Karesi İlçe Başkanımız Sayın Yusuf Hocaoğlu’ndan devraldık. Kendisine ilçemiz ve teşkilatımız adına yaptığı hizmetlerden dolayı teşekkür ediyor, bundan sonraki hayatında başarılar diliyorum. İnşallah Türk Asrında Karesi ilçesi olarak güçlü Türkiye, güçlü Balıkesir, güçlü Karesi hedeflerimiz ile ilk günkü aşkıyla ayakta durmaya devam edeceğiz.” – BALIKESİR

haber-koprukoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu