Yaşam

‘Yandaki Oda’ dizisinin ilk fragmanı yayınlandı

Star TV’nin yapımcılığını OGM Pictures’ın üstlendiği yeni dizisi ‘Yandaki Oda’ izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. Diziden ilk fragman yayınlandı.

Davet Vila Lostuvalı’nın yönettiği dizinin senaryosunu Mehmet Barış Günger, Rana Mamatlıoğlu ve Bekir Baran Sıtkı yazıyor. Dizinin oyuncu kadrosunda Şevval Sam, Caner Cindoruk, Nazan Kesal, Onur Seyit Yaran, Derya Pınar Ak, Bülent Polat, Nezaket Erden, Nazlı Çetin, Nilsu Yılmaz, Samet Kaan Kuyucu, İrem Kübra Bakırtaş ve Melek Baykal yer alıyor.

Serinin konusu şu şekilde:

Ünlü bir program sunucusuyken kariyeri gerileyen Sevgi Ersoy (Şevval Sam), bir anda ülkenin önde gelen iş adamlarından Fikret Alabey (Caner Cindoruk) ile evlenir. Bu beklenmedik evlilik herkeste şok etkisi yaratır. Sevgi ve Fikret’in daha önce de mutsuz evlilikleri olmuştur. Artık ikinci baharını yaşamak isteyen çiftin hayallerine ulaşması hiç de kolay olmayacaktır. Çünkü ikisinin evlenmesi birbirinden çok farklı ailelerin bir araya gelmesi anlamına geliyor. Birbirine taban tabana zıt olan bu iki ailenin aynı çatı altında yaşamaya başlaması Sevgi ve Fikret’in beklediğinden daha büyük sorunlar yaratacak ve bu evliliğe büyük tepki gösteren başta anneleri olmak üzere tüm aile bireylerinin hayatlarını değiştirecektir. Özellikle yan odalarda yaşamak zorunda kalan çocukları; Taylan (Onur Seyit Yaran) ve Şelale (Derya Pınar Ak)…

(KÜLTÜR VE SANAT HİZMETİ)

haber-duzkoy.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu