Yaşam

Ülkenin Gündemindeki O Anne Meğer Haber Olmuş!

Duygu Nebioğlu’nun babası Metin Akpınar’ı bulması sonrasında annesiyle ilgili başlatılan araştırmalarda ilginç gerçekler ortaya çıktı. İşte detaylar.

Türkiye’de Metin Akpınar’ın evlilik dışı ilişki sonucu çocuğu olduğunun ortaya çıkması sonrasında Duygu Nebioğlu ülke gündeminde yer almıştı. Annesiyle ilgili durumu bilmeyen ve annesini aramak için Müge Anlı’ya çıkan Duygu Nebioğlu, programdaki araştırma ve ihbarlar sonrasında annesiyle ilgili çarpıcı gerçeklerle yüzleşti.

400 Bin Lira Satmış

Duygu Nebioğlu’nun annesi Suphiye Orancı’nın 34 yıl önce çocuklarını 400 bin lira karşılığında bir kadına verdiği ortaya çıktı. O dönemde gazetelerde de haber olarak yer alan bu gelişme üstelik Almanya kaçışı ile sona ermiş. Gazete haberlerinde “Vicdansız Anne” olarak lanse edilen Suphiye Orancı, 16 Ocak 1989 tarihinde 4 kızını Emin ve Adile Şener şiftine aylık 400 bin TL karşılığında bırakmış. Aylık olarak ödeme almayı kabul eden Suphiye Orancı, çocuklarını bıraktıktan sonra Almanya’ya kaçmış.

Ülkenin Gündemindeki O Anne Meğer Haber Olmuş!

Suphiye Orancı’nın ikiz çocuklarından birisi olan Duygu Nebioğlu’nun Metin Akpınar’ın kızı olduğu testler ile ortaya çıkarılmıştı. Diğer ikiz Sevgi Nebioğlu’nun davası ise henüz sonuçlanmadı. Öte yandan Müge Anlı ile Tatlı Sert programında Suphiye Orancı için araştırmalar sürüyor. Henüz hakkında bir ize rastlanılmayan anneden en son 2010 yılında haber alındığı belirtildi.

Programda ihbarlar da değerlendirilirken Suphiye Orancı’nın fotoğrafının yer alması sayesinde kısa süre içerisinde bulunması bekleniyor. Fotoğraflarıyla aranan annenin yaşayıp yaşamadığı ise henüz bilinmiyor.

kurtunhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu