Haber

Trabzon’da Efsanelerle Futbol Turnuvası Yeniden

Trabzon’da “Efsanelerle Yeniden Futbol Turnuvası” düzenlenecek.

Ortahisar Belediyesi’nden yapılan yazılı açıklamada, Cumhuriyetin 100’üncü yılı münasebetiyle çeşitli etkinlikler düzenlendi. sporEtkinliklerin düzenleneceği belirtildi.

29-30 Ekim tarihlerinde Beşirli Çok Amaçlı Spor Salonu’nda gerçekleştirilecek turnuvanın ünlü kadrosunda Trabzonspor’un efsane futbolcuları Hami Mandıralı, Oktay Derelioğlu, Abdullah Ercan, Şota, Yattara, Özer Hurmacı, Orhan Çokrikçi, Gökhan Ünal, Selim Özer yer alıyor. ve Hasan Özer. Efsanevi kadroda Ahmet Ceyhan, Turgay Semercioğlu, Necati Özçağlayan, Sinan Ünal, Ali Yılmaz ve Hasan Şengün gibi futbolcuların yer alacağı bildirildi.

Açıklamada görüşlerine yer verilen eski futbolcu Hami Mandıralı, turnuvanın kaçırılmaması gerektiğine dikkat çekerek, “29-30 Ekim’de yapılacak turnuvada ben de varım. Tüm Trabzonluları turnuvaya davet ediyorum.” Ortahisar Belediyemizin Cumhuriyetin 100’üncü yılı kapsamında Ahmet Suat Özyazıcı hocamız anısına düzenleyeceği bir etkinlik. Lütfen hep birlikte olalım, bu bayramı kaçırmayalım.” dedi.

Turnuvanın ilk maçı 29 Ekim’de saat 19.00’da, final maçı ise 30 Ekim’de saat 20.20’de oynanacak.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu