Haber

Şeyma Subaşı’nın eşi için yaptığı pasta olay oldu

Ünlü televizyoncu Acun Ilıcalı’nın eski eşi Şeyma Subaşı, Mayıs ayında tartışmalı bir ilişki içinde olduğu Mısırlı iş adamı Muhammed Alsaloussi ile evlendi.

Evlendikten sonra Bali’den verdiği pozlarla dikkatleri üzerine çeken Subaşı, bikinili pozlarıyla ilgili yaptığı paylaşımla gündeme geldi.

“Meedo bikini videom ve fotoğrafımdan biraz rahatsız.”Söyleyerek herkesi şaşırtan Şeyma Subaşı, şimdi de yaptığı paylaşımlarla dikkatleri üzerine çekiyor.

Subaşı, önceki gün eşi için doğum günü partisi hazırladı. Şeyma Subaşı’nın eşi için özel olarak yaptığı pasta alay konusu oldu.

“Neden salatalık?”

Subaşı’nın paylaşımındaki pastayı görenler “Neden salatalık?”, “Ne tür bir pasta”, “Bu nasıl bir çocuk pastası?”, “Pasta dışında her şey yolunda”yorumlar yaptı

“Bali bizim için bir destinasyon”

“Muhteşem kocamın doğum günü kutlu olsun. Kalbimizi güldüren sevimli insanlarla çevrili bu cennette daha nice maceralar ve güzel anlar yaşayacağız. Bali bizim için bir destinasyondan çok daha fazlası oldu, hikayemizin bir parçası haline geldi. anıların yapıldığı yer.”diyen Şeyma Subaşı’nın paylaştığı pastayı görenler yorum yaptı.

haber-solhan.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu