Haber

Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na ‘proje’ ödülü

Yerel Yönetimler Dergisi tarafından 9’uncusu düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödül Töreni’nde Kastamonu Belediye Başkanı Galip Vidinlioğlu’na “proje” ödülü verildi.

Yerel Yönetimler Dergisi tarafından 9’uncusu düzenlenen Yılın Yerel Yöneticileri Ödül töreni Kayseri İl Kültür Merkezi’nde gerçekleştirildi. Törende Kastamonu Belediye Başkanı Op. Dr. Rahmi Galip Vidinlioğlu, altyapı hizmetleri alanında “proje” ödülüne layık görüldü. Önder Vidinlioğlu, göreve başladığı günden bu yana yaptığı çalışmalar ve projeler çerçevesinde altıncı ödülünü aldı. Önder Vidinlioğlu yaptığı açıklamada amacın Kastamonu’ya en iyi hizmeti vermek olduğunu belirtti.

Belediye Başkanı Op. Rahmi Galip Vidinlioğlu, “Aşkımız Kastamonu” derken çıktığımız yolda attığımız adımlar şehrimizin dışında da ses getiriyor. Dört yıl gibi kısa bir sürede altı ödül aldık. Bu bizim için önemli. Çalışmalarımıza kesintisiz devam ediyoruz. Amacımız Kastamonu’ya en iyi hizmeti vermektir. Büyük belediye ailesi Sokaklarımızda, caddelerimizde, mahallelerimizde alın terimizi bırakıyoruz. Cefakarca şehrine hizmet eden her bir çalışma arkadaşımı kutluyorum. Altyapı hizmetleri göreve geldiğim günden beri ısrarla üzerinde durduğum hizmetlerdir. Altyapı hizmetleri görülmediği için ihmal edilebilir. Bu çerçevede önemli eksikliklerimiz oldu. Toplamda 100 milyon TL’nin üzerinde şehrin altyapısına harcadık. Atıksu Arıtma Tesisi bugün 500 milyon TL’yi aşan bir yatırımdır. Çalışmalarımızın şehrimiz dışında da görülmesi ve ödüllendirilmesi bizi mutlu ediyor. Daha yaşanabilir bir yer olması için çalışmalarımıza devam edeceğiz. Takviyeleriyle bize güç veren hemşerilerime de ayrıca teşekkür ediyorum.” – KASTAMONU

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu