Teknoloji

Kamuflajla kaplı bir Tesla Cybertruck, Kaliforniya sokaklarında kameralara yakalandı

Yerel sakinler, San Francisco’nun hemen güneyindeki Körfez Bölgesi teknoloji merkezinde stratejik olarak kamufle edilmiş bir Cybertruck görüyor ve bu da aracın fırlatılmaya bir adım daha yaklaştığını gösteriyor.

Hatta bir Twitter kullanıcısı aracın iç kısmına bir göz attığını söyleyerek Tesla’nın test aracının hayranları bölen ‘Yoke’ tasarımına değil klasik yuvarlak direksiyona sahip olduğunu söyledi. Siyah beyaz ve gri tasarımı, 2019’da piyasaya sürüldüğünden beri hayranların ağzını sulandıran parlak metal kaplamadan çok uzak.

  • Tesla Cybertruck’ın devasa sileceği ilk kez çalışırken ortaya çıktı

Elon Musk araç sahiplerinin üzerlerini istedikleri renk ve desende kaplatabileceklerini daha önce duyurmuştuk. Maliyeti henüz açıklanmadı, ancak binlerce dolara mal olduğu tahmin ediliyor. Söylentilere göre otomobil üreticisi, son dört yıldır güçlü ve olağanüstü özelliklere sahip EV’nin tasarımını test ediyor.

Direksiyon simidi tasarımından gösterge paneli ekranına hangi özelliklerin piyasaya sürüleceği kesin olmasa da, müşteriler her an etraflarında bir test aracı görebilirler.

dicleajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu