Haber

Kahramanmaraş Türkoğlu’na kardeş ziyareti

Mehmet UZEL (KAYSERİ İGFA)
Depremin yaralarına temel olan ve ellerinden geleni paylaşan Kayserili işadamlarına teşekkür eden Kocasinan Belediye Başkanı Ahmet Çolakbayrakdar, depremzedelere yapılan hizmetlerden dolayı dua ederek memnuniyetlerini dile getirdi.

Kahramanmaraş’ı ziyaret ederek kardeş belediye Türkoğlu’nda Kocasinan Belediyesi’nin çalışmalarını inceleyen Önder Çolakbayrakdar, Türkoğlu ve diğer deprem bölgelerinde yaraları temizlerken enkaz kaldırma çalışmalarının da sürdüğünü belirtti.

Kayseri halkının dayanışma duygusunun çok güçlü olduğunu vurgulayan Önder Çolakbayrakdar; “Kardeş belediye Kahramanmaraş Türkoğlu’ndayız. Türkoğlu ilçesinde kurduğumuz portatif fırınımızla burada sıcak ekmek üreterek depremzedelerimize hizmet veriyoruz. Verdiğimiz hizmetin doğru ve olması gereken hizmet olduğunu gördük. Bu noktada portatif fırının kurulmasında emeği geçen hayırsever kardeşlerimize de teşekkür etmek istiyorum. Çünkü bu fırının kuruluşunda Kayserili iş insanlarımızın emeği, emeği ve temelleri var. Hayırseverlerimiz un ve diğer malzemelerin tedariğine güvenmeye devam ediyor. Portatif fırınımızın yanında bulunan portatif aşevimizde Kayserili iş adamlarımızın da desteğiyle depremzedelerimize 3 öğün sıcak yemek ikramı yapıyoruz. Herkese merhamet et. Kayseri bir kez daha üzerine düşeni yaptı ve yapmaya devam ediyor. Depremzedelerimiz burada yapılan hizmetlerden dolayı minnet ve memnuniyetlerini dua ederek gösteriyorlar. Fırsat buldukça paylaşmayı ve destek olmayı bilen Kayserili hemşehrilerime şükranlarımı sunuyorum.” terimleri kullandı.

Başkan Çolakbayrakdar, Kocasinan Belediyesi’nin her zaman yanlarında olduğunu, son yaralar iyileşene kadar sarsıntılı bölgelerde çalışmalarını sürdüreceklerini sözlerine ekledi.

saricam-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu