Haber

İzmir’de deprem mi oldu? Son dakika İzmir depremi mi? (FOÇA 4.0)

izmir ‘da deprem mi oldu? AFAD ve Kandilli verilerine göre izmir ‘da deprem olup olmadığı merak ediliyor. Tamam, izmir ‘da deprem mi oldu? Bugün izmir ‘da deprem oldu mu? Kandilli Rasathanesi İzmir depremi ve AFAD İzmir depreminin şiddeti merak ediliyor. Peki, İzmir’deki deprem ne kadar şiddetliydi? İzmir yakınları deprem bilgileri için AFAD son deprem listesi ve Kandilli son deprem listesi! Son sarsıntılar ve Son dakikadeprem haberi!

,KANDİLLİ SON DEPREM

Boğaziçi Üniversitesi Kandilli Rasathanesi son dakika depremi haberler Vatandaş i ile anlık deprem haberi veriyor. Kandilli Rasathanesi yerel olarak deprem araştırmaları yapmakta ve sitesindeki son 500 depremi kamuoyuna sunmaktadır.

Kahramanmaraş’ta meydana gelen depremlerin ardından büyük yıkımın yaşandığı İzmir’in Yeşilyurt ilçesinde 5.6 büyüklüğünde deprem meydana geldi. Sarsıntı çevre illerde de hissedildi. AFAD, bugün saat 12:04 sıralarında merkez üssü Yeşilyurt olan 5,6 büyüklüğünde deprem meydana geldiğini duyurdu. Depremin derinliği 6.96 km olarak açıklanırken, deprem çevre illerde de hissedildi.

#DEPREM
FOÇA (İZMİR) https://t.co/WHaw0538gR
27.02.2023, 21:22:21 Orta Saatli
Boyut: 4.0
Derinlik: 6.9 km #Kandilli

— Kandilli Rasathanesi (@Kandilli_info) 27 Şubat 2023

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu