Haber

İnegöl Belediyesi, Sungurpaşa Mahallesi’nde 16 caddeyi parke taşlarla kaplıyor.

Kırsal mahallelerde altyapısı tamamlanan bölgelerdeki yolların parke taşı döşeme çalışmalarına hız veren İnegöl Belediyesi, Sungurpaşa Mahallesi’ndeki 16 sokağı 6 bin metrekare parke taşıyla kaplıyor.

Kentin dört bir yanında yatırımlarına devam eden İnegöl Belediyesi, yaz aylarının gelmesiyle birlikte kırsal mahallelerde de çalışmalarına hız verdi. Özellikle altyapısı tamamlanan alanlarda yol kaplama çalışmaları devam ederken, Sungurpaşa Mahallesi’ndeki 16 sokakta 6 bin metrekarelik parke döşeme çalışmalarına başlandı.

Belediye Başkan Yardımcısı Durmuş Aydın, beraberindeki heyet ile devam eden çalışmaları yerinde inceledi. Buradaki çalışmalarla ilgili de açıklama yapan Aydın, “Belediyemiz diğer ilçelerimizde olduğu gibi Sungurpaşa Mahallemize de büyük önem veriyor. Yaklaşık 6 bin caddenin yaklaşık 16’sında anahtar parke uygulamasını görmek için buradayız. Bursa Büyükşehir Belediyemizin de desteğiyle metrekare. Çalışmalarda artık sona gelindi. Sakinlerimize hayırlı olsun.

Sungurpaşa Mahalle Muhtarı Enver Bali, “Altyapımız tamamlandı, parke taşı uygulamamız sona geldi. Çok güzel bir çalışma oldu. Belediye Başkanlarımıza ve emeği geçen herkese çok teşekkür ediyorum.” – BURSA

kibriscik-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu