Ekonomi

Grainturk hisseleri borsada işlem görmeye başladı

Investing.com – Borsa İstanbul’dan KAP’a yapılan açıklamada Grantürk Tarım A.Ş. borsada işlem görecekleri açıklandı.

18-19 Nisan tarihleri ​​arasında şirketin 25.000.000 TL nominal değerli hisseleri halka arz edildi. Yapılan açıklamada, Graınturk hisselerinin yarın (26/04/2023) prestij ile borsada işlem göreceğini duyuruldu.

GRTRK koduyla ve her zaman işleme yöntemiyle işlem görecek olan paylar, yarın itibarıyla Borsa İstanbul Yıldız Pazar’da pay başına 17,6 TL taban fiyatla işlemlere başlayacak. GRRTRK hisseleri için ilgili emirde azami emir maliyeti 1.000.000 TL olarak belirlendi.

sonraki halka arz Cw Enerji

Grainturk böylece KOPOL, özgeçmişVe EUPWR Nisan ayında halka arz edilen ve süreçleri başlayan 4 şirket olacak. Yarın Nisan ayının son halka arzı başlayacak.

Cw Power Engineering hisseleri 26-28 Nisan ortasında halka arz edilecek. Ön muhasebe aşamasında ek talep olması durumunda 30 milyon TL nominal değerli CWENE hissesi 108,6 TL sabit fiyattan satışa sunulacak.

Author: Günay Caymaz

Borsa bilgileri, gerçeğe uygun değer, sağlık durumu ve profesyonel grafikler başta olmak üzere yatırımlarınızdan yararlanmanıza yardımcı olacak tüm araçlar InvestingPro’da. katılmak tıklamak .

sogutlu-haber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu