Haber

Evini saran alevlerden zar zor kurtuldu! Aşağı indiğinde üzerinde hiçbir şey yoktu.

ABD’nin Brooklyn bölgesinde bir adam, dairesini saran alevlerden kaçmak için çıplak olarak yangın merdivenine koştu. İtfaiyeciler adamı kurtardı.

DEMİR KORUMA NEDENİYLE GERİLMİŞTİR

Yangın, Güney Yamaç’ta bulunan 4 katlı bir binanın en üst katındaki dairenin mutfağında saat 06.30 sıralarında başladı. FDNY Başkan Yardımcısı John Sarrocco, alevlerin 20’li yaşlarındaki bir adamın parmaklıklı dairesine hapsolduğunu söyledi. Kurtarma anlarını kaydeden bir görgü tanığı, “Adam ‘İmdat, imdat!’ deyip duruyordu. Bağırıyordu. Çıkış yapamadı” dedi. Sarrocco, “Adamın binadan çıkış yolu yoktu. Yangın çıkışını engelledi” dedi. söz konusu.

HASTANEYE GİTTİ

Adam çıplak bir şekilde bitişikteki bir daireye taşındı ve itfaiyeciler pencereye ulaşmak için oraya tırmandı. Çıplak adam itfaiyeciye sarıldı ve iple yavaşça binadan aşağı indi. Vücudunda ciddi yanıklar oluşan genç, NewYork-Presbyterian Brooklyn Methodist Hastanesine kaldırıldı. Onu kurtaran itfaiyeci Patrick Gale, “Ben sadece işimi yapıyordum. Ona biraz daha dayanmasını ve onu kurtaracağımı söylüyordum” dedi. söz konusu.

KISA SÜREDE KONTROL ALTINA ALINDI

Kurtarmanın ardından kameraman, “Bu adamlar harika, burada gerçekten kahramanlar var” dedi. söz konusu. Yangın, sabah 07:30’da hızla kontrol altına alındı ​​ve FDNY’nin sebebi araştırdığı söyleniyor.

evciler-ajans.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu