Haber

Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova halkıyla buluşmaya devam ediyor

AK Parti Çayırova Belediye Başkanı Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, Çayırova halkıyla bir arada olmaya devam ediyor. Çiftçi son olarak Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi ve mesire alanında vatandaşlarla sohbet etti.

 

31 Mart Yerel Yönetim Seçimleri öncesinde saha çalışmalarına tüm hızıyla devam eden AK Parti Çayırova Belediye Başkan Adayı ve Çayırova Belediye Başkanı Bünyamin Çiftçi, SKM programları çerçevesinde saha çalışmalarını sürdürüyor. Bugün gün boyu Cumhuriyet Mahallesi’ni ziyaret eden Önder Çiftçi, AK Parti Çayırova İlçe Başkanı Erhan Sarıdede ile birlikte ilçe ve mahalle yönetimleriyle birlikte Cumhuriyet İlçe Millet Bahçesi’nde Çayırova halkının durumunu ve anılarını sordu. Bünyamin Çiftçi’ye özellikle çocuklar yoğun ilgi gösterirken, mahalle sakinleri de sunulan hizmetlerden memnun olduklarını dile getirdi. “Komşularımızın sevgisi ve hizmetlerimize olan güveni en büyük enerji kaynağımızdır” diyen Çiftçi, çocuklarla bol bol fotoğraf çektirmeyi de ihmal etmedi.

 

“SPOR ALANLARIMIZI ARTTIRDIK”

Cumhuriyet Mahallesi Millet Bahçesi’nin ardından Yüksek İnşaat Mühendisi Bünyamin Çiftçi, Cumhuriyet Mahallesi’ndeki mesire alanını gezerek burada piknik yapan vatandaşlarla buluştu. Rekreasyon alanında hemşehrileriyle buluşan Önder Çiftçi, aileleriyle vakit geçiren Çayırovalılarla sohbet etti. Önder Çiftçi, ilçe sakinlerine ilgi ve alakalarından dolayı teşekkür ettikten sonra, Çayırova Belediyesi’nin rekreasyon alanına yaptırdığı halı saha alanında maç yapan çocuklarla bir araya geldi. Halı saha sahası için çocuklar ve gençler Lider Çiftçi’ye teşekkür ederken Çiftçi, “Bu dönem çocuklarımızın daha fazla spor yapabilmesi, bedensel ve zihinsel olarak gelişebilmesi, sağlıklı ve mutlu bir yaşam sürebilmesi için spor alanlarını artırdık. “Çocuklarımızın mutluluğu bizim en büyük mutluluk kaynağımızdır” dedi.

 

Kaynak: (BYZHA) Beyaz Haber Ajansı

turgutluhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu