Haber

Çağlar Söyüncü’de mutlu son: Fenerbahçe, Atletico Madrid’i ikna etti

Geçen sezonun yarısında kiralık olarak gelen Çağlar Söyüncü’nün bonservisini almaya çalışan Fenerbahçe, transferi bitirmeye çok yaklaştı.

İspanya’dan Que’nin haberine göre; Fenerbahçe, Çağlar Söyüncü’nün de istekli tavrıyla birlikte Atletico Madrid’in bonservis inadını kırdı.

Pazarlıkların başında Çağlar için 10 milyon euro talep eden Atletico Madrid, bonservis bedelini indirmeye karar verdi.

Çağlar inat etti, kolaylık istedi

Fenerbahçe, Çağlar için 5 milyon euro önerdi ve kulübünün de izniyle birlikte Çağlar ile görüşmeye başladı. Çağlar Söyüncü, Fenerbahçeli yetkililerle yaptığı görüşmede Fenerbahçe’de kalmak istediğini belirtti.

Kulübü Atletico Madrid ile de görüşen Çağlar Söyüncü, bonservis bedeli olmadan geldiğini, kariyerine Fenerbahçe’de devam etmek istediğini iletip bonservisi için kolaylık istedi.

Bonservisi 5 milyon euroya yakın

Atletico Madrid, Çağlar’ın tavrı karşısında Fenerbahçe’nin önerdiği 5 milyon euro’ya yakın bir bedelden anlaşmakta karar kıldı. Gelecek hafta yapılacak son görüşmelerin ardından Fenerbahçe’nin transferde mutlu sona ulaşacağı belirtildi.

Geçtiğimiz sezonun devre arasında geldiği Fenerbahçe’de 16 resmi maça çıkan Çağlar Söyüncü bu karşılaşmalarda biri Galatasaray derbisinde olmak üzere 2 gol, 1 asistlik skor katkısı sağladı.

haberelbistan.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu