Haber

Belediye Başkanı Zeydan Karalar, Adana’da Sarıçamlılarla buluştu

ADANA (İGFA) – Sorunları yerinde tespit edip hızlı bir şekilde çözüm üretmek amacıyla mahalle ziyaretlerini sürdüren Önder Zeydan Karalar, Sarıçam ilçesine bağlı Sofudede Mahallesi’nde halkla buluştu.

Mahalle halkına yoğun ilgiden dolayı teşekkür eden Belediye Başkanı Zeydan Karalar, bölgedeki yol ve su sorununu çözdüklerini, altyapısız tek sokak kalmaması için çalıştıklarını belirtti.

Genel olarak Sarıçam ve Adana’ya verilen hizmetlerle ilgili bilgi veren Önder Zeydan Karalar, şunları söyledi: “Bana ‘Adana’ya sağladığınız en değerli hizmet nedir?’ diye sordu. Sorsalar, ‘Adana’yı borç batağından çıkardık, borcu gelirinin 4 katı olan belediyeyi 4 katı borca ​​çevirdik’ derim. Adana’yı belediye meclisinden kredi istemekten kurtardık,Adana’yı Ankara’ya bağımlı olmaktan kurtardık.Bu çok değerli.Bundan sonra Adana asla kapanmaz,halkımızın taleplerini yerine getirmek artık sorun değil. Bizim için geldiğimiz noktaya bakın, geldiğimiz noktaya bakın, “Belediye emin ellerde” dedi.

Belediye Başkanı Zeydan Karalar, sorunlarını iletmek isteyen Sofudede sakinlerine mikrofon uzattı, belediyenin çözebileceği konularla ilgili notlar aldı ve bürokratlara talimat verdi. Belediyeyle ilgisi olmayan birçok sorunun kendisine söylenmesi üzerine konuyu ilgili makamlara ileteceğini de belirtti.

kemalpasaajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu