Haber

Beden Eğitimi Öğretmeni Futbol Okulunda Oğluna Faul Yapan 12 Yaşındaki Öğrencisini Tekmeledi ve Dövdü

Konya’nın Ereğli ilçesindeki yaz spor okulunda antrenörlük yapan beden eğitimi öğretmeni Halil A., yaz spor okulunda yaptığı maç sırasında oğluna faul yapıp düşmesine sebep olan 12 yaşındaki öğrencisine tekme ve tokat attı.

O anlar maçın oynandığı halı sahanın güvenlik kamerası kayıtlarına yansıdı.

Sümer Ortaokulu öğrencisi ve okulun futbol takımında forma giyen 12 yaşındaki SEG, aynı zamanda okulda beden eğitimi öğretmeni olan antrenör Halil A.’nın açtığı yaz spor okuluna katıldı.

2 Eylül Cumartesi günü sahada antrenman sonrası yapılan maçta Sami Efe Güzeller, Halil A.’nın oğluna faul yaparak onu yere düşürdü. Bunun üzerine Halil A., tekme ve tokatlarla Sami Efe’ye saldırdı. O anlar güvenlik kameraları tarafından kaydedildi.

İşte o görüntüler…

Aldığı darbelerin ardından sahayı terk eden Sami Efe, durumu babası kaporta ustası Ümit Güzeller’e anlattı. Güvenlik kamerası görüntülerini izleyen baba Hoşlar, oğlu Sami Efe için hastaneden rapor aldıktan sonra Halil A. hakkında Milli Eğitim Müdürlüğü ve polis karakoluna şikayette bulundu. Şikayet üzerine İl Milli Eğitim Müdürlüğü 2 müfettiş görevlendirerek soruşturma başlattı.

dumlupinarajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu