Yaşam

ANNE SEVEN HERKESE PANDORA TEBRİKLER

İster biyolojik anne, ister kendini anne olarak gören/anneleri seven arkadaşlar… Pandora, Anneler Günü’nde klasik anne sevgisi anlayışının çok ötesine geçiyor.

Bu bakış açısıyla Pandora Moments ve Pandora Timeless koleksiyonları, anne sevgisini onurlandırmak için annelerin hayatımızdaki etkisini yansıtan takılarla bu Anneler Günü’nde yenilendi.

Koleksiyonlardaki yeni mücevherler, anne sevgisinin hikayelerini yansıtmak için özenle elde işleniyor. Geliştirilen yeni tekniklerle birlikte anneliğin sahiplenme içgüdüsünü temsil eden ve el işçiliği ile özel hale getirilen bu mücevherler, ikramlara tam bir alternatif sunuyor.

Klasik yılan zincir bileklik ve halhal bileklik, Anneler Günü koleksiyonuna özel tasarlanmış benzersiz klipsleri ile detaylı personeli vurgulamaktadır. Sonsuzluk simgesinin iç içe geçtiği delikli kalp, tüm annelere olan sonsuz sevgiyi simgeliyor.

Pandora’nın mirasının ve kimliğinin büyük bir parçası olan pavé, bu dönemden kalma çarpıcı bir Pandora formunda yeniden yorumlandı. En az üç sıra taştan oluşan çizgisel tasarım, her açıdan parlayan üç boyutlu bir etki ortaya koyuyor. Bu yeni teknik 925 ayar gümüş, 14 ayar altın kaplama ve 14 ayar pembe altın kaplama yüzük, küpe ve kolyelerde öne çıkıyor.

kepezajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu