Haber

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Yazıcı’dan Başkan Zolan’a tebrikler

AK Parti Siyasi ve Hukuki İşlerden Sorumlu Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, bir dizi ziyaret ve program için geldiği Denizli’de Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti.

Bir dizi program ve ziyaretler için Denizli’ye gelen AK Parti Siyasi ve Hukuki İşler Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı, Büyükşehir Belediye Başkanı Osman Zolan’ı ziyaret etti. Önder Zolan, belediye binası önünde görüştüğü Genel Müdür Yardımcısı Önder Yazıcı’ya, Büyükşehir Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler’de sergilenen ünlü Yatağan Palası’nı, Büyükşehir Belediyesi Kültür Yayınları’nın çalışmalarını ve Denizli Sancağı’nı anlattı. Departman. Müftü Ahmet Hulusi Efendi’nin 15 Mayıs 1919’da Denizli Sancağı ile ilk direnişi başlattığını anlatan Önder Zolan, Denizli’nin düşman tarafından işgal edilmediğini kaydederek, 15 Temmuz 2016’da pankartın meydanlarda dalgalandığına değindi.

“Denizlimize hizmet ediyoruz”

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’nın ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getiren Başkan Zolan, Denizli’nin 2004 yılından bu yana yaşadığı büyük değişimi anlattı. şehre yakışır, alt yapıları, üst yapıları, parkları, spor Tesisler, kültür merkezleri gibi çok sayıda gerekli yatırımları yaptıklarını söyledi. 2014 yılında şehrin büyükşehir statüsü kazanmasıyla birlikte hizmetlerin şehrin geneline yayıldığını belirten Önder Zolan, “Bizi her zaman destekleyen ve yol gösteren Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve siz değerli büyüklerimizdir. Milletvekillerimiz, teşkilatımız ve tüm kurumlarımızla el birliği ile çalışarak Denizlimize hizmet ediyoruz.’ ifadelerini kullandı.

Denizli horoz hatırası

AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Önder Yazıcı, Önder Osman Zolan’ı başarılı çalışmalarından dolayı tebrik etti. Başkan Zolan’a misafirperverliği ve hizmetleri için teşekkür eden Genel Müdür Yardımcısı Yazıcı, daha sonra Denizli Büyükşehir Belediyesi Erdem Defteri’ni imzaladı. Önder Zolan, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı’ya günün anısına hediye takdim etti. Başkan Yardımcısı Yazcı, Başkan Zolan ve beraberindekiler daha sonra 15 Temmuz Delikliçınar Şehitler Meydanı’nda Denizli’nin simgesi cam horoz heykeli önünde hatıra fotoğrafı çektirdi. – DENİZLİ

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu